logo
Witamy na Pan Asia Diesel System Parts Co., Ltd.
+86 13143601772

Nowoczesny wtryskiwacz paliwa 295050-0401 370-7282 3707282 20R-2478 20R2478

Basic Properties
Place of Origin: USA
Brand Name: C-A-TERPILLA
Certification: ISO Contact: 86+ 19959162250
Model Number: 370-7282
Trading Properties
Minimum Order Quantity: 1
Cena £: $400-$550
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, , Western Union
Supply Ability: 1000
Product Summary
Wtryskiwacz paliwa Caterpillar 370-7282 do silnika CAT 3512B Przemysłowy wtryskiwacz paliwa diesel – zamiennik OEM o jakości oryginalnej dla silników Caterpillar 3512B Wtryskiwacz paliwa Caterpillar 370-7282 to wysokowydajny element wtrysku paliwa diesla, zaprojektowany do wymagających zastosowań ...

Product Details

Product Name: Wtryskiwacz CA-Terpillar
Contact: 86+ 19959162250
OE no295050-0331: 370-7282
OE NO-12671: 295050-0401
Warranty: 12 miesięcy
Quality: Zupełnie nowy, oryginalny
Type: Tor
Car Model: SILNIK KOTA
AppliC-A-Tion: Układ wtrysku paliwa
Material: Stal szybkotnąca
SIZE: Oryginalna norma
Product Description

 

Wtryskiwacz paliwa Caterpillar 370-7282 do silnika CAT 3512B

Przemysłowy wtryskiwacz paliwa diesel – zamiennik OEM o jakości oryginalnej dla silników Caterpillar 3512B

Wtryskiwacz paliwa Caterpillar 370-7282 to wysokowydajny element wtrysku paliwa diesla, zaprojektowany do wymagających zastosowań przemysłowych. Zaprojektowany, aby spełniać lub przewyższać wymagania dotyczące wydajności OEM, ten wtryskiwacz zapewnia precyzyjne rozpylanie paliwa, stabilny czas wtrysku, zoptymalizowaną wydajność spalania i wydłużoną żywotność w trudnych warunkach eksploatacji.Numer części 370-7282 jest szeroko rozpoznawany w sieciach serwisowych Caterpillar, programach regeneracji, dostawcach części zamiennych do wtryskiwaczy diesla, warsztatach remontowych silników, dostawcach usług konserwacji sprzętu górniczego, firmach serwisujących układy napędowe statków oraz wykonawcach konserwacji elektrowni.Ten wtryskiwacz jest często powiązany z wieloma rozpoznawanymi w branży numerami referencyjnymi, w tym 20R-2478, 20R2478, T409982, T4-09982, 295050-0401, 2950500401, 295050-0400, 2950500400 i CA3707282, co ułatwia działom zaopatrzenia, warsztatom remontowym silników, menedżerom ds. utrzymania flot i specjalistom od wtrysku diesla identyfikację kompatybilnych zamienników w różnych systemach zaopatrzenia.

Wtryskiwacz jest odpowiedni do silników diesla Caterpillar 3512B stosowanych w produkcji energii elektrycznej, napędach statków, operacjach górniczych, sprzęcie naftowym, przemysłowych systemach pompowania, awaryjnych generatorach prądotwórczych i stacjonarnych instalacjach silników ciężkich na całym świecie.ccaterpillarPrzedmiot

SzczegółyNazwa produktuZespół wtryskiwacza paliwa

Numer części OEM

 

 

 

370-7282

Numer alternatywny 3707282
Numer regeneracji 20R-2478
Alternatywny numer regeneracji ccaterpillar
Numer krzyżowy T409982
Alternatywny numer krzyżowy T4-09982
Numer krzyżowy dostawcy 295050-0401
Numer krzyżowy dostawcy 2950500401
Numer krzyżowy dostawcy 295050-0400
Seria silników 370-7280
Seria silników CA3707282
Seria silników Kompatybilny z Caterpillar
Seria silników CAT 3512B
Rodzaj paliwa Diesel
Zastosowanie Przemysłowe / Morskie / Generatory
Stan Nowy / Dostępna regeneracja
Standard produkcji Odpowiednik OEM
Rynek Globalny
C4.4 295050-0331
295050-0361 295050-0401
295050-0411 295050-0421

 

 

295050-1810
295050-2400 295700-1200 370-7280 370-7281 370-7282 370-7286 370-7287 418-3229 4336862
571-0940 ccaterpillar Seria wtryskiwaczy paliwa - Silnik - Sprzęt Zastos ccccat owanie Tabela Wtryskiwacz paliwa / Seria silników Wspólna technologia wtrysku    
 
 
 

 

Odpowiadająca platforma silnikaWspólne Seria 3126 / 3126B Modele / Platformy sprzętowe

Seria 3116 Wtrysk mechaniczny / Wczesna platforma elektroniczna 3116, 3116T, 3116TA, 3116DIT Koparki kołowe M318, M320; równiarka 135H; spycharka D6MSeria 3126 / 3126BHEUI
3126, 3126B Równiarka 120H; ładowarka kołowa serii 950G; platforma 950G Seria 3126E HEUI
3126E Koparki 320D2 / D2 L, 326D2, 330D2; ładowarki kołowe 950K, 950, 962, 930M; agregaty prądotwórcze Seria C6.4 Platforma wtrysku ACERT
C6.4 ACERT Koparki 320D2 / D2 L, 326D2, 330D2; ładowarki kołowe 950K, 950, 962, 930M; agregaty prądotwórcze Seria C6.6 Platforma wtrysku ACERT
C6.6 ACERT Równiarka 120K; ładowarka kołowa 950H Seria C7 HEUI
C7, C7 ACERT Równiarka 120K; ładowarka kołowa 950H Seria C7.1 Common Rail / Późniejszy wtrysk elektroniczny
C7.1, C7.1 ACERT Koparki 320D2 / D2 L, 326D2, 330D2; ładowarki kołowe 950K, 950, 962, 930M; agregaty prądotwórcze Seria C9 HEUI-B
C9, C9 ACERT 330D / 330D L / 330D MH; platformy budowlane i przemysłowe Seria C10 Rodzina elektronicznych wtryskiwaczy jednostkowych
C10 Równiarki 140H, 143H, 160H, 163H, 14H, 16H; ładowarka kołowa 814F; zagęszczarka 815F; zagęszczarka do odpadów komunalnych 816F; ładowarki kołowe 966G II, 972G II; spycharka D7R II; wozidła przegubowe 725 / 730; ładowarka kołowa R1600G, R1700G; koparka kołowa W345B II; koparki 345B / 365B Seria C12 Elektroniczny wtrysk jednostkowy
C12, C12 Marine Szeroko stosowane w modelach 140H, 143H, 160H, 163H, 14H, 16H; 966G II, 972G II; D7R II; 725 / 730; W345B II; 345B / 365B; szeroko stosowane również w zastosowaniach morskich Seria C13 MEUI
C13, C13 ACERT Koparka 345D L; wywrotka przegubowa 730C EJ; agregaty prądotwórcze; przemysłowe platformy zasilania Seria C15 MEUI
C15, C15 ACERT Wozidło podziemne AD30; równiarka 16H; ładowarka kołowa serii 824G II; zagęszczarka do odpadów komunalnych serii 826G II Seria 3406E EUI
3406E Wozidło podziemne AD30; równiarka 16H; ładowarka kołowa serii 824G II; zagęszczarka do odpadów komunalnych serii 826G II Seria C18 EUI / Późniejsza platforma wtrysku elektronicznego
C18, C18 ACERT Agregaty prądotwórcze; zastosowania morskie; duże platformy przemysłowe i górnicze FAQ P: Ile czasu zajmuje dostawa pod mój adres?
A: Zależy to od wybranej metody wysyłki. Jeśli chcesz otrzymać towar jak najszybciej, zalecamy wybór przesyłki ekspresowej. P: Jeśli nie będę zadowolony z produktu, czy mogę go zwrócić? A: Tak, zapewniamy usługi wymiany i konserwacji w okresie gwarancyjnym. Prosimy o kontakt przed zwrotem towaru. Jak mogę mieć pewność, że część będzie pasować do mojej koparki?
 
Podaj nam prawidłowy numer modelu/numer seryjny maszyny/wszelkie numery na samej części. Lub zmierz części i podaj nam wymiary lub rysunek.

 

Dlaczego wybrać nas
1. Porozmawiajmy – nie mamy barier językowych


2. Poproś o więcej informacji o produkcie – mamy prawie 2000 produktów do wyboru!
3.

 

Super wartość – nasze bogate doświadczenie pomaga zwiększyć zysk dzięki przewadze kosztowej.

4. Gwarancja 3-12 miesięcy, w zależności od części.

Pakowanie i wysyłka:

Dane kontaktowe:

ADRES: Huangpu Machinery City, No.585-A, No.138, Southeast Road, Huangpu District, Guangzhou City,

Guangdong Province Tel: +86 020 88557755  Telefon komórkowy: +86 19959162250 Whatsapp: +86 19959162250

E-mail: 2209396088@qq.com

 

Nowoczesny wtryskiwacz paliwa 295050-0401 370-7282 3707282 20R-2478 20R2478Nowoczesny wtryskiwacz paliwa 295050-0401 370-7282 3707282 20R-2478 20R2478Nowoczesny wtryskiwacz paliwa 295050-0401 370-7282 3707282 20R-2478 20R2478
Nowoczesny wtryskiwacz paliwa 295050-0401 370-7282 3707282 20R-2478 20R2478

 



 
 
 

 

PRODUKTY POWIĄZANE

Send An Inquiry