|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| OE NIE: | WTRYSKIWACZ CUMMINS | Nazwa produktu: | 4928346 |
|---|---|---|---|
| OE nr 1: | 4087887 | Kontakt: | Kontakt: 86+ 19959162250 |
| Gwarancja: | 12 miesięcy | Jakość: | Zupełnie nowy, oryginalny |
| Rozmiar: | Oryginalna norma | Typ: | Części samochodowe |
| Aplikacja: | Układ wtrysku paliwa | Tworzywo: | Stal szybkotnąca |
| Podkreślić: | Wtryskiwacz diesla Cummins QSK19,Wtryskiwacz paliwa dla kolei 4087887,Wtryskiwacz silnika Diesla 4010163 |
||
| Numer |
4928346 |
| Nr OEM |
4087887 |
| Zastosowanie | WTRYSKIWACZ C-UMMINS |
| Termin płatności | T/T, L/C, Western |
Tabela 1: Podstawowe parametry
| Parametr | Szczegóły |
| Nr części Komatsu | 4928346 |
| Seria silników | Elektroniczny silnik C-ummins QSK23 (CM2250) |
| Typ | Wtryskiwacz Common Rail z zaworem elektromagnetycznym (System HPI) |
| Struktura | Zintegrowany zawór elektromagnetyczny, wlot górny, wylot dolny, konstrukcja z długim tłokiem |
| Waga netto | 1,814 kg |
| Wymiary | 310mm × 60mm × 60mm |
| Materiał | Korpus: Stal kuta; Komponenty: Stal hartowana; Zawór elektromagnetyczny: Stal nierdzewna o wysokiej przenikalności |
Tabela 2: Specyfikacje wydajności
| Parametr | Szczegóły |
| Sterowanie | Sterowanie elektroniczne ECM (zawór elektromagnetyczny 24V), czas i przepływ w pętli zamkniętej |
| Ciśnienie robocze | 1800–2200 bar |
| Ciśnienie otwarcia | 340–360 bar |
| Przepływ | 520–540 cc/min @ 100 PSI |
| Dysza | 10 otworów × 0,24 mm, kąt rozpylania 150° |
| Układ paliwowy | Układ Common Rail C-ummins HPI |
| Norma paliwowa | China III/IV, Euro III Diesel, 0# / -10# / -20# |
| Zakres temperatur | -40°C do +135°C |
| Elektryczne | Złącze Deutsch 2-pinowe, ochrona IP67 |
| Czas reakcji | ≤0,28 ms |
Tabela 3: Zastosowanie i instalacja
| Parametr | Szczegóły |
| Dopasowanie do silnika | C-ummins QSK23 (23L Inline 6-cylindrowy, turbodoładowany i chłodzony międzystopniowo) |
| Modele Komatsu | Koparki SA6D170E/SAA6D170E, PC1250-7/8 |
| Średnica × skok | 159,0 mm × 190,0 mm |
| Zakres mocy | 760–950 KM |
| Zakres momentu obrotowego | 3500–4200 N·m |
| Moment dokręcania montażu | Śruby mocujące: 90–100 N·m |
| Uszczelka | 4099395 (Miedziana, jednorazowego użytku) |
| Uwagi dotyczące instalacji | Głębokie czyszczenie kanałów paliwowych, wymiana wszystkich uszczelek, ponowna kalibracja ECM |
| Zastosowania | Wozidła kopalniane, duże koparki, sprzęt naftowy, morski, agregaty prądotwórcze |
Tabela 4: Jakość i gwarancja
| Parametr | Szczegóły |
| Klasa | Nowy oryginalny / Regenerowany OEM (sufiks RX/R) |
| Test fabryczny | 100% test przepływu, ciśnienia, reakcji, atomizacji, szczelności i trwałości |
| Gwarancja | Nowy: 12–24 miesiące; Regenerowany: 6–12 miesięcy |
| Standard | Oryginał C-ummins QSK, ISO 9001:2015, TS16949 |
| Pakowanie | Oryginalne pudełko Komatsu/C-ummins, olej antykorozyjny, pianka amortyzująca, torba antystatyczna |
| MOQ | 1 SZT. |
| Częste usterki | Powolna reakcja, słaba atomizacja, kapanie, czarny dym, niska moc, nierówna praca na biegu jałowym |
| Warunki unieważnienia | Złe paliwo, zanieczyszczenie, nadciśnienie, uszkodzenie przez wodę, demontaż, nieprawidłowa kalibracja |
Wtryskiwacze serii C-ummins QSK23 są przeznaczone do silników QSK23 o dużej pojemności 23L ze sterowaniem elektronicznym, jako kluczowe elementy systemu Common Rail, wykorzystujące technologię wtrysku wysokociśnieniowego C-ummins HPI i elektroniczne sterowanie w pętli zamkniętej ECM. Integrując zawory elektromagnetyczne o wysokiej przenikalności i precyzyjne części ze stopu twardego, mogą wytrzymać ciśnienie otwarcia 340-360 bar i ciśnienie systemowe 1800-2200 bar, pasują do mocy 760-950 KM, szeroko stosowane w ekstremalnych warunkach pracy.
Dzięki zaworom elektromagnetycznym 24V zapewniającym precyzyjne sterowanie na poziomie milisekund (≤0,28 ms), wtryskiwacze te charakteryzują się jednolitym i delikatnym rozpylaniem, co może skutecznie optymalizować wydajność spalania paliwa, zmniejszać osady węglowe i emisję spalin, spełniając normy emisji Tier3/4. Zgodne ze standardami oryginalnymi C-ummins, ISO 9001 i TS16949, w pełni przetestowane przed opuszczeniem fabryki, są łatwe w instalacji i konserwacji dla stabilnej długoterminowej pracy.
Dlaczego warto nas wybrać?
1. Kompletne modele produktów, tysiące modeli produktów mogą zaspokoić Twoje potrzeby.
2. Posiadamy własnego profesjonalnego agenta spedycyjnego: szybka dostawa, dobra obsługa.
3. Nasza odpowiedź: Zawsze możesz uzyskać naszą odpowiedź w ciągu 24 godzin.
4.Po wysyłce będziemy śledzić produkty dla Ciebie co dwa dni, aż do otrzymania produktów..ZDJĘCIA PRODUKTÓW:
Szczegóły kontaktu:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Osoba kontaktowa: Mr. Lee
Tel: +86 13143601772